MÖBLER / Skåp & hyllor / Schatull 7449522
nr 744 9522
Schatull
1800-tal, höjd: 17
Kondition: srickor, slitage
Utrop:
300 kr
Såld:
200 kr
måndag 27 februari 2012
kl 19:07:12
23/2 22:32:42
150 kr
23/2 23:13:47